Czterdzieści jeden lat na rynku rodzinnego interesu, dbającego o najwyższą jakość produktu i stałe zadowolenie Klientów. Wieloletnia tradycja i doświadczenie. Sprawdzone metody produkcji wypracowały najlepszą jakość, maksimum komfortu, wysoką elegancję, najwyższą estetykę i styl wywołujący poczucie prestiżu. Buty Baldowski to mistrzowskie połączenie trendów światowej mody dzięki włoskim projektantom i fachowości polskiego rzemiosła przy użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego.

Obuwie marki Baldowski było wielokrotnie prezentowane przez czołowe czasopisma promujące trendy mody w kraju,  jak Avanti czy Twój Styl. Firma oferuje najwyższej jakości obuwie, wykonane z najlepszej skóry naturalnej. Gwarancja elastyczności, lekkości i trwałości.

Niepowtarzalny styl i estetyczne wyczucie, powodują, że buty Baldowski to najczęściej wybierana marka wśród ludzi zajmujących się modą. Oferujemy pełen asortyment butów damskich, od sandałów, przez czółenka, buty biurowe, szpilki, po kolekcję wytwornych butów ślubnych. W kolekcji butów męskich znajdziecie Państwo obuwie garniturowe, półbuty, jak i trapery.

Buty marki Baldowski to również specjalne kolekcje, przygotowywane sezonowo, zgodnie z panującym trendy. Baldowski to elegancja, prestiż i najwyższa jakość. Oferujemy obuwie dla Klienta ceniącego doskonałość.