Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej osoby. Każdy z nas chciałby, aby ten szczególny dzień w życiu, który przeżywamy prawdopodobnie tylko raz, będzie udany i bez jakichkolwiek przykrych niespodzianek. Chcemy, aby wszystko było zaplanowane i zgodne z naszymi oczekiwaniami. O czym najczęściej zapominamy?

Jednym z elementów, który pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również praktyczną jest poduszka na obrączki. Odpowiednio przystrojona poduszka zapewni, że obrączki znajdą się w określonym czasie i nie trzeba będzie ich szukać w kościele. Co jednak ważne, może być ona dopełnieniem dekoracji kościoła leżąc przez całą ceremonię w widocznym miejscu. W szczególności jest to znacznie lepsze rozwiązanie od tradycyjnej tacki, o której zapomnimy po dniu ślubu.

Poduszka na obrączki może po ślubie znaleźć zastosowanie w naszym domu - z każdym dniem przypominać o ślubnej przysiędze i tym wspaniałym dniu jakim jest ślub.

Gdzie kupić? Poduszkę pod obrączki możemy znaleźć w każdym sklepie zajmującym się akcesoriami ślubnymi, czy nawet w salonach sukni ślubnej. W wielu takich punktach możemy również zażyczyć sobie odpowiedniego, haftowanego napisu na poduszce. Większy wybór i tańsze ceny znajdziemy jednak w Internecie - pamiętać należy, że wykonanie poduszki na zamówienie i jej dostarczenie do domu wymaga czasu. Nie zamawiajmy poduszki na obrączki na ostatnią chwilę, gdyż może się to przełożyć na dodatkowe nerwy i stres...