Gdzie zapisać dziecko na lekcje gry na gitarze?

Piotruś skończył już sześć lat, więc bardzo chciałam zapisać go na jakieś zajęcia dodatkowe. Początkowo próbowałam namówić go na balet, ale mąż prawie dostał zawału, gdy się o tym dowiedział. Po długiej rozmowie, doszliśmy do wniosku, że zapiszemy go na lekcje gry na gitarze w Poznaniu. Obecnie mieszkamy na Zawadach, mąż pracuje na Gnieźnieńskiej, więc szukam instruktora w tych okolicach.

Poznałam Pana Mirka, korepetytora ze szkoły „Nutki”, znajdującej się przy Rondzie Śródka. Niestety, lekcje gry na gitarze w Poznaniu są bardzo drogie. W Nutkach godzina nauki kosztuje 50zł. Dlatego postanowiłam szukać czegoś tańszego. Kolejną szkołą, którą znalazłam, jest szkoła „Gryf”. Byłam zachwycona wyglądem tego miejsca, ceny również były rozsądne. Niestety Pan Krzysztof, instruktor w Gryfie, odmówił mi możliwości zapisu syna, ze względu na to, że najmłodsza grupa to dziesięciolatki. Kolejną szkołę poszukał mój mąż, niestety w Czerwonaku. Postanowiliśmy jednak spróbować i odwiedziliśmy Panią Agnieszkę oraz jej „Akademię Grajka”. Rozczarowaliśmy się, gdyż korepetytorka prowadzi lekcje tylko we wtorki, dodatkowo o godzinie 14:00. Ponadto jest to dla nas trochę za daleko, dlatego szukamy lekcji gry na gitarze w Poznaniu, bo dojazdy poza miejscowość, są bardzo uciążliwe.

lekcje gry na gitarze w Poznaniu

Musieliśmy szukać poza Zawadami i tak trafiliśmy na do studium „Świat Gitary” na Piątkowie, gdzie prowadzone są lekcje gry na gitarze już dla najmłodszych. Ilość certyfikatów, oraz pozytywnych komentarzy w sieci, zwróciły naszą uwagę na właśnie tę szkołę. Zajęcia są prowadzone w małych grupach. Dzieci uczą się rytmiki oraz obycia z gitarami, nauki chwytów. Koszty takich warsztatów zdecydowanie jest niższy niż w innych szkołach. Panowie posiadają wszelkie potrzebne sprzęty, dlatego na początek nie musimy na początku inwestować w instrumenty. Nie zastanawiając się długo zapisaliśmy Piotrka na lekcje gry na gitarze w szkole „Świat Gitary”.

Właśnie przed chwilą wrócił z pierwszych zajęć. Po szczegółowej relacji, dowiedzieliśmy się, że bawił się świetnie. Powiedział też, że umie już trzymać gitarę i powoli uczą się piosenek. Piotruś jest zachwycony i prosi nas, żebyśmy jak najszybciej zabrali go na drugie zajęcia.

Polecam serdecznie szkołę „Świat Gitary” w Poznaniu na Piątkowie. To zdecydowanie najlepsze lekcje gry na gitarze w Poznaniu dla dzieciaków! Prowadzący są przemili, odpowiedzialni i przede wszystkim skuteczni. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółową lekturą, którą znajdziecie na ich stronie internetowej.

Link do strony: http://www.swiatgitary.com.pl