Od wielu lat na rynku furorę robi personalizowana biżuteria, która pozwala na stworzenie własnej i niepowtarzalnej ozdoby. Szczególnie atrakcyjne jest to dla osób, chcących zatrzymać ważne chwile dla siebie. Mama i córka to wyjątkowy duet, łączy ich więcej niż tylko zwykła relacja, dlatego idealna biżuteria dla nich to ta unikalna. Mnogość opcji oferowanych przez rynek biżuteryjny może przyprawić o zawrót głowy, dlatego warto skupić się na najlepszej z nich i wybrać ozdobę, która oczaruje nie tylko właścicielkę, ale i wszystkie osoby postronne. Biżuteria jest szalenie uniwersalnym zakupem, który z powodzeniem będzie służył przez długie lata pod warunkiem, że będzie świetna jakościowo i wykonana z najwyższej klasy materiałów. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż może być ona doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Jeśli dodatkowo mamy możliwość spersonalizowania naszego prezentu, czyniąc z niego nietuzinkowy podarunek, nie może być lepiej. Czy istnieje zatem biżuteria, która świetnie sprawdzi się jako gustowna ozdoba kobiecego nadgarstka, będąc jednocześnie czymś unikalnym? Która oczaruje każdą kobietę, bez względu na wiek? Która sprawi, że jej właścicielka poczuje się wyjątkowo? Odpowiedź jest tylko jedna - oczywiście, że tak!

Personalizowana biżuteria prosto ze słonecznej Italii

Nomination bransoletkaPomysł na stworzenie czegoś unikalnego, co będzie dostępne dla wszystkich kobiet zrodził się w 1987 roku nieopodal Florencji, we Włoszech, która na całym świecie słynie z wyrobów złotniczych. Twórca tego wyjątkowego projektu - Paolo Gensini wymyślił ozdobę, która bardzo szybko znalazła uznanie wśród płci pięknej i po dziś dzień cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Nomination bransoletka to innowacyjny pomysł, który daje możliwość personalizacji, tworząc unikalny i bliski sercu symbol. Składa się z podstawy wykonanej ze stali szlachetnej i złota oraz mniejszych elementów, tak zwanych 'linków', które można dowolnie ze sobą łączyć. Stal szlachetna wzbogacona o 18-karatowe złoto, naturalne diamenty, cyrkonie, czy inne szlachetne i półszlachetne kamienie, tworzy niezwykłe rzemieślnicze dzieło, będące synonimem najwyższej jakości, pasji i zamiłowania do kreowania przepięknej biżuterii.

Idealna biżuteria dla wszystkich kobiet

Nomination bransoletka to doskonała propozycja dla wszystkich kobiet, zarówno dla matki, jak i córki. Mnogość możliwości obejmuje ponad 2000 linków, które mają kształt liter, symboli i znaków, dzięki czemu powstaje produkt unikalny, opowiadający historię lub przekazujący ważną informację. Komponowanie własnej bransoletki to również świetny sposób na pobudzenie kreatywności we współtworzeniu wyjątkowej ozdoby. Biżuteria Nomination nie jest kolejną, zwyczajną i niczym nie wyróżniającą się propozycją... jest to najpiękniejsza opcja, by wyrazić siebie, własne pasje i zainteresowania, podkreślić wyjątkowe momenty w życiu lub sprawić radość bliskiej osobie.