Obecnie na rynku znajdziemy wiele różnego rodzaju wyciskarek do owoców i warzyw, dzięki którym sami, w domowych warunkach, naprawdę bardzo szybko, jesteśmy w stanie przyrządzić sobie  przepyszny sok, czy też smoothie, które nie tylko będzie doskonale smakowało, ale również będzie zawierało wiele witamin i minerałów, które to są przecież bardzo ważne dla naszego zdrowia. Pomimo tego, że obecnie na rynku jest wiele różnego rodzaju wyciskarek wyprodukowanych przez różne marki, to jednak możemy zauważyć, że bardzo dużą popularnością cieszą się wyciskarki marki Kuvings. Te właśnie wyciskarki są nie tylko niezwykle łatwe w użyciu, ale również są niebywale innowacyjne, wyposażone w wiele różnych, naprawdę przydatnych funkcji, które znacznie usprawniają zrobienie przepysznego soku. W związku z tym, co powinniśmy wiedzieć o firmie Kuvings i dlaczego wyciskarka Kuvings cieszy się taką popularnością?

 

Czemu wyciskarka Kuvings jest najdoskonalszym wyborem dla Ciebie?

Spółka Kuvings zasłynęła z wprowadzenia nowatorskich form przy tworzeniu własnych artykułów. Teraz ma na rynku wyciskarkę do soków o największej mocy. Firma stała się liderem w produkcji wyciskarek do owoców oraz warzyw na międzynarodowym rynku. Mowa tutaj pomiędzy innymi o wolnoobrotowej wyciskarce pionowej Kuvings, mającej moc 240 W. Jako pierwsza miała ona również ogromny otwór mogący zmieścić chociażby pełne owoce. Artykuły firmy są również znane z doskonałej wytrzymałości, dzięki czemu możemy z nich korzystać poprzez niezwykle długi okres czasu.

 

Czym się charakteryzuje wyciskarka Kuvings?

Jak działa wyciskarka Kuvings?Misją Kuvings Polska jest zapewnianie zdrowia oraz odpowiedniego nastawienia wszystkim konsumentom. Możemy zacząć dzień w doskonałym stylu szklanką świeżo wyciskanego soku wykonanego z pomocą wyciskarek do owoców. W artykułach spółki Kuvings wykorzystano nowoczesną wolnoobrotową technikę, dzięki której wyciskane owoce oraz warzywa nie są miażdżone oraz napowietrzone. Pozwoli to zatrzymać ich ważne wartości wzmacniające oraz wartości, natomiast napoje smakują jeszcze lepiej.

Wyciskarki mają podajnik owoców z dwoma wielkościami otworów i z ubezpieczeniem przed wkładaniem palców poprzez dzieci do środka. Mniejsze jabłka możemy wkładać w pełni (bez ogonka, lecz z ogryzkiem).

Marchewka oraz buraki dobrze umyjmy, a nie trzeba ich będzie obierać ze skóry, można pokroić na drobniejsze elementy. Owoce oraz warzywa najwięcej wartości wzmacniających mają tuż pod skórką, więc można obierać skórki jedynie niejadalne lub niezwykle twarde – cała reszta ląduje w wyciskarce ze skórką, natomiast skórka – w odciśniętej do ostatniej kropli pulpie.