Coraz częściej doceniamy, jak ważne jest zdrowie i znajdujemy czas, by o nie zadbać. Warto pamiętać, że aby być zdrowym, nie wystarczy dbać o sylwetkę. Trzeba dbać również o zęby, które są wizytówką naszego uśmiechu.

Aby mieć zdrowe i ładne zęby, nie wystarczy czyścić ich zwykłą szczoteczką. Najlepszym pomysłem są irygatory aquapick. Nazywane zamiennie waterpik, stanowią wodną wykałaczkę, idealnie czyszcząc przestrzeń między zębami. Irygator miesza powietrze z wodą, a następnie spręża je. Wytworzone w ten sposób ogromne ilości mikro bąbelków trafiają do naszej jamy ustnej i bardzo dokładnie czyszczą przestrzeń międzyzębową.

Irygatory stanowią świetną alternatywę dla szczoteczek do zębów. Używając ich zyskujemy pewność, że dobrze oczyścimy nasze zęby, a przy okazji zadbamy o lepszą kondycję dziąseł. Wszystko dzięki efektowi lekkiego masowania, który zapewnia nam regularne używanie urządzenia.

Irygator świetnie nadaje się również do czyszczenia stałych aparatów ortodontycznych. Dzięki jego zastosowaniu problem oczyszczania metalowej konstrukcji na zębach przestaje już być problemem.