Na ferie zimowe - apartament z widokiem na góry

apartament w SzczyrkuPrzed wyjazdem na ferie zimowe z rodziną trzeba dokładnie przemyśleć wszystkie kwestie związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i atrakcjami, na które będzie się uczęszczać podczas pobytu w górach. Na rodzinny wyjazd w góry dobrze jest wybrać bardziej ustronne miejsce zamieszkania, szczególnie, jeśli dzieci będą na takich wakacjach pierwszy raz. Dużą popularnością cieszą się np. apartamenty w Szczyrku.

Dokładna lokalizacja

Miasteczko położone na południe od Bielska-Białej idealnie spełnia kryteria, które uwzględniają rodzice przebywający z dziećmi na wakacjach. Otwarte przestrzenie, przytulne centrum miasta z rozrywkami dla całej rodziny, no i przepiękne stoki narciarskie. W zależności od wysokości budżetu, apartament w Szczyrku można znaleźć zarówno w centrum miasta, jak i na jego obrzeżach, należy jednak pamiętać, że nie jest ono zbyt rozległe i wszędzie można dojść na piechotę.

Dodatkowe zalety płynące z wynajmu

Jadąc całą czteroosobową rodziną na wakacje wszystkie koszty muszą być przeliczone przed wyjazdem, aby w jego trakcie nie zabrakło środków do życia. Wynajem apartamentu w Szczyrku wiąże się z dużą oszczędnością. Ze względu na to, że jest to tak jakby wynajmowane mieszkanie wszystkie koszty związane z jedzeniem hotelowym są redukowane do minimum. W dobrych okolicznościach i przy doskonałej organizacji czasu można wydać tyle samo pieniędzy na jedzenie, ile wydaje się w normalnych okolicznościach w warunkach domowych.

Niemal każdy apartament w Szczyrku jest dostosowany na przyjazd rodzin z dziećmi, ponieważ od wielu lat to właśnie tam udają się one na swój rodzinny wypoczynek. W dodatkowych pokojach stoją mniejsze, pojedyncze łóżka, a w ich kącikach niekiedy pojawiają się zabawki. Ponadto okoliczne szkółki narciarskie co sezon posiadają pełne listy nowych uczniów chcących zdobywać wiedzę dotyczącą jazdy na nartach.