Niemiecka jakość Josery

Wielu producentów karm oferuje swoim klientom karmy z różnych półek cenowych, które pozwalają na dobór odpowiedniego żywienia nie tylko do fazy życia i potrzeb czworonoga, ale również do możliwości portfela jego właściciela. Niektóre produkty jednakże dostosowane są także do tego, jaka jest aktywność psa, jego wymagania względem smaku pożywienia czy wielkość, przekładająca się na dalsze potrzeby.

Niemiecka marka Josera tworzy swoje karmy dla zwierząt domowych i gospodarskich już od ponad 70 lat, podczas gdy pierwsze karmy dla psów i kotów zostały wyprodukowane w rodzimej fabryce w 1988 roku, w formie karm suchych bytowych. Z czasem dochodziło do tworzenia coraz to nowszych produktów, na początku lepszych jakościowo i dostosowanych do potrzeb wymagających zwierząt, a potem idealnie dopasowanych do potrzeb zwierząt o specjalnych wymaganiach dietetycznych. Dziś marka jest popularna, a co za tym idzie – oferuje także ciekawą jakość produktów.

Karmy dla kotów

Marka Josera to przede wszystkim karmy odpowiednio zbilansowane i dostosowane do potrzeb rozmaitych kotów w różnym wieku. Pomijając karmę podstawową, bytową, z dwóch linii produktowych, pożywienie tej marki dzielone jest przede wszystkim ze względu na wiek; w ten sposób znaleźć można karmę dla kociąt, kotów dorosłych oraz starszych. W każdej z tych grup wiekowych znajdują się karmy Josera celujące w potrzeby kota na danym stadium życia. W przypadku kotów dorosłych dodatkowo wzięto pod uwagę specjalne potrzeby, np. alergie pokarmowe, wybredność czy problem kul włosowych u kotów długowłosych; odpowiednio dostosowane składy karm mają zapobiegać rozwojowi tych cech oraz zwiększać komfort życia na co dzień.

joseraKarmy dla psów

Marka Josera stworzyła także konkretną ofertę karm dla psów z dwóch linii jakościowych: premium oraz super premium. W tej pierwszej znaleźć można rozmaite przysmaki oraz karmę podstawową, w niższej cenie oraz większych opakowaniach. Linia super premium Josery to przede wszystkim karmy podzielone według psich potrzeb. Znaleźć można tutaj produkty dla małych, wybrednych psów, żywienie codzienne dla aktywnych i wymagających czworonogów, standardową karmę dla większości domowych pupili oraz bezzbożowe produkty dla psów pracujących w sposób pierwotny.