Papierosy elektroniczne na dobre już zakorzeniły się na rynku, a także w naszym życiu. To dużo zdrowsze rozwiązanie dla osób, które wciąż nie potrafią zrezygnować z nałogu. Na szczęście, technika i nowoczesne rozwiązania pozwalają dzisiaj tworzyć urządzenia, dzięki którym możemy oddawać się przyjemnościom nie ryzykując przy tym swojego zdrowia.

 

E-papierosy to niewielkie urządzenia, które są wyposażone w grzałkę podgrzewającą liquid z nikotyną. Obsługa takiego sprzętu jest bardzo prosta i nie powinna nikomu przysparzać problemów. Jak naładować takiego papierosa elektronicznego? Do każdego e-papierosa jest dołączana dedykowana ładowarka. Dlatego też, każdy model naładujemy tylko taką ładowarką, która jest przeznaczona właśnie do niego. Ładowarkę należy skręcić z gwintem papierosa, a pomyślne rozpoczęcie ładowania sygnalizuje umieszczona dioda. Czas ładowania jest różny, podobnie jak w telefonach- może zabierać od dwóch do pięciu godzin. Dlatego też nałogowi palacze powinni mieć co najmniej dwie sztuki e-papierosów.

 

E-papierosy są dobrym substytutem zwykłych papierosów, ponieważ liquid nie zawiera substancji smolistych. Bardzo ważne jest jednak, aby poprawnie dobrać moc liquidu do swoich potrzeb. Od tego zależy, czy nasz organizm dostanie odpowiednią dawkę nikotyny, do której przyzwyczaił się przez lata palenia. Jest to ważne ze względu na to, że zbyt słaby liquid może nas zniechęcić do całkowitego rzucenia nałogu. Najlepiej jest zacząć od mocnych uzupełniaczy i stopniowo zmniejszać ich siłę