Najlepsze składniki sprawdzające się w pielęgnacji to te, które czerpiemy z natury. Warto zadbać więc o to, jakie składniki zawarte są w używanych przez nas kosmetykach. Działając zgodnie z naturą i ekologią, jedna z czołowych firm w świecie fryzjerstwa postanowiła stworzyć produkty naturalnego pochodzenia, dodatkowo umieszczając je w biodegradowalnych opakowaniach. Są to linie kosmetyków o certyfikowanym składzie, odpowiednio dopasowane do różnorodnych potrzeb odbiorców.

Aktyvabio - profesjonalna, a zarazem organiczna

SzamponW biodegradowalnych, przyjaznych naturze opakowaniach ukryte są organiczne, profesjonalne kosmetyki, które dodatkowo zostały wzbogacone formułą fitokompleksów. Produkty za swój wyjątkowy skład, są certyfikowane przez Cosmos Organic, co daje klientom gwarancję spełnionych pod tym względem standardów. Wykraczając nieco ponad normę, produkty Aktyvabio zawierają do 97% składników o naturalnym pochodzeniu oraz 86% składników objętych certyfikatem ekologicznym. Szampon Kemon ma w swoim składzie niemalże tylko naturalne aromaty i barwniki pozyskiwane z kwiatów i roślin, odżywiając nasze włosy wyjątkowymi składnikami mineralnymi. Mamy do wyboru dwie linie kosmetyczne: nawilżającą oraz nawilżająco-odżywczą. Dzięki czemu, możemy zdecydować się na delikatnie oczyszczający szampon Kemon Shampoo Essenziale lub nawilżający i zmiękczający Shampoo Essenziale Ricco.

Profesjonalne rytuały Actyva

Linia kosmetyków do pielęgnacji zapoczątkowana w Umbrii, nazywanej zielonym sercem Włoch, to produkty o bogatej mieszance ponad 40 składników o naturalnym pochodzeniu. Kosmetyki przeznaczone do użytku przez salony fryzjerskie są doskonałym połączeniem natury i innowacyjnych surowców, tak, aby odżywcze składniki mineralne współgrały z wysoką skutecznością i szybkością uzyskiwania widocznych efektów. W zależności od rodzaju włosów, dobierzemy odpowiedni szampon Kemon, mając do wyboru linie: Bellessere, Nutrizione, Disciplina, Collore Brillante lub Volume E Corposita.

Profesjonalizm na co dzień z Liding

Włosy po wizycie w salonie wymagają również odpowiedniej i prostej pielęgnacji w domu. Taką możliwość daje nam linia Liding, która pomoże nam zadbać o włosy podczas zwyczajnej czynności mycia głowy. Dla posiadaczek blond koloru , ciekawą propozycją okaże się szampon Kemon z wyciągiem ze słonecznika, linii Bahia. Linia Color dzięki zawartości rumianku, ekstraktu z kwiatu lilli, zajmie się odżywieniem i zachowaniem blasku włosów farbowanych. Zbawieniem dla naszej skóry głowy oraz włosów będzie szampon Kemon z linii Beauty. Zawarte w nim: olejek kameliowy, olejek arganowy oraz olejek ze słodkich migdałów i lnu, zmiękczą włosy, nawilżą i zrewitalizują je. Do wzrostu pobudzi włosy linia Energy, wyciąg z żeń-szenia i kofeiny pobudzi mikrokrążenie, wzmacniając tym samym włosy u nasady. Dla włosów cienkich, rozwiązaniem będą składniki zawarte w linii Volume, m.in. pszenica i białko soji, które nadadzą im lekkości i uniesiania. Natomiast włosy suche i łamliwe będą potrzebowały nawilżenia i wygładzenia szamponem Nourish. Dzięki niezwykłym właściwościom masła Shea, zawartego w tej linii kosmetyków, włosy staną się miękkie, odżywione a także zyskają skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.