Prostownica Fale Loki Koki na prezent

W modzie, jak we fryzjerstwie, trendy zmieniają się nieubłaganie. Po erze asymetrycznych cięć, naturalnych fal i ciężkich loków przyszła pora na niebanalne koloryzacje. Są także propozycje ponadczasowe, wykazujące się odpornością na upływający czas. To oczywiście proste pasma. Eleganckie, efektowne i ... zawsze modne. Tym osobom, którym natura nie chciała raczyć dać idealnie prostych kosmyków, z pomocą przychodzi prostownica Fale Loki Koki, która jest nie tylko skuteczna i łatwa w obsłudze, ale również bezpieczna. Idealna na prezent dla bliskiej sercu osobie.

Proste – zawsze i wszędzie!

wyprostowane gładkie włosyChoć wiele przedstawicielek płci pięknej chciałoby urodzić się z prostymi włosami, to niestety tylko część z nich może poszczycić się tym dobrem. W wielu przypadkach widok pań z rozkładówek modowych jest efektem wytężonej pracy stylistów i zastosowanych kosmetyków profesjonalnych. Na szczęście dziś, mając pod ręką wysokiej jakości prostownicę Fale Loki Koki, posiadanie idealnie prostych pasm może okazać się dziełem naszych rąk. Jeszcze do niedawna, znajdujące się w sprzedaży urządzenia, bardzo mocno wysuszały włosy. Wszystko dlatego, że nadmiernie się nagrzewały. Współczesne modele wykazują się większym bezpieczeństwem, czego najlepszym przykładem jest model na podczerwień. Tego typu urządzenie w fenomenalny sposób łączy wszystkie zadane funkcje. Pozostawia pasma idealnie proste, wygładzone i pełne blasku, z drugiej strony bierze istotny udział w poprawie ich kondycji. Prostownica Fale Loki Koki to kultowy produkt, który z jednej strony stylizuje, z innej zaś dba o perfekcyjny wygląd pasm. Emitowane promieniowanie podczerwone chroni przed utratą wilgoci, zamykając łuski i wzmacniając strukturę włosów, co owocuje uzyskaniem idealnie gładkich i błyszczących kosmyków. Co ciekawe, wykazuje się dobroczynnym działaniem także na włosach farbowanych, chroniąc kolor przed płowieniem i blaknięciem.

Lokówka i prostownica Fale Loki Koki – w jednym!

Nie od dziś wiadomo, że kobieta zmienną jest. Panie, które mają proste włosy, chciałyby mieć kręcone. Blondynki pragną być brunetkami, podczas gdy te pałają platoniczną miłością do chłodnych, blond refleksów. Jeśli zatem należymy do kręgu niezdecydowanych pań, które jednego dnia chcą posiadać burzę loków, podczas gdy innego zaskakiwać grzeczną, gładko upiętą fryzurą, firma przygotowała coś specjalnego. To lokówka i prostownica w jednym, która pozwala na szybką metamorfozę pasm – w zależności od indywidualnych preferencji.