Może Twoja pociecha jeszcze się uczy stabilnego chodzenia, a może potrafi już bez problemu ustać na swoich małych nóżkach - każda ucieszy się z pierwszego własnego pojazdu!Jeździk dla dziecka Sklepy oferują jeździki dla dzieci w tak wielu kolorach, kształtach i wielkościach, że z pewnością znajdziesz ten wyjątkowy i spełnisz marzenie swojego kilkulatka.

Samochody i motory

Najbardziej tradycyjne i rozpowszechnione modele, ale nie dajcie się zwieść - wybór tylko jednego z nich może się okazać naprawdę trudny. Producenci jeździków dla dzieci starają się, aby z jednej strony ich pojazdy odzwierciedlały pełnowymiarowe modele najpopularniejszych marek, a z drugiej strony przypominały maluchom ich ukochane bajki. Z tego powodu możemy w sklepach znaleźć jeździki wzorowane na samochodach Porsche, a obok inny, zdobiony wizerunkami Świnki Peppy. Wyścigówkę Ferrari oraz różowy motor, z którego Hello Kitty cieszy się do dzieci. Jest z czego wybierać! Jedyne na co trzeba uważać, to na zawrót głowy od tak dużego wyboru.

Maszyny budowlane

Czy Twojemu synkowi kiedykolwiek świeciły się oczy na widok pracującej koparki? Zachwycał się ciężarówkami i całymi dniami marzył o pokierowaniu jednej z nich? Branża zabawkowa oferuje jeździki dla dzieci nie tylko projektowane na kształt samochodów i motorów, ale także do złudzenia przypominające małe wersje traktorów, ciężarówek z wywrotkami i koparek!  Tego typu jeździki możemy nabyć np. tutaj https://toysfun.pl/pol_m_POJAZDY-DLA-DZIECI_JEZDZIKI-DLA-DZIECI-157.html. Wszystkie są wykonane z największą dbałością o szczegóły, dzięki czemu oprócz podstawowych funkcji posiadają także ruchome wywrotki, wysięgniki z łopatami, lub doczepiane przyczepy. W każdym z nich Twoje dziecko będzie mogło się poczuć małym budowniczym!

Karoce, statki i.. zwierzątka?

„Ale co w przypadku, kiedy moje dziecko nie lubi ani samochodów, ani motorów, ani maszyn budowlanych? - zapytasz drogi rodzicu. Specjalnie dla Ciebie prezentujemy bardziej nietypowe modele, wprost stworzone dla tych wybredniejszych kilkulatków. Jeśli masz w domu małą księżniczkę, to idealnym wyborem dla niej będzie kareta ze ślicznym, ruchomym konikiem oraz otwieranymi drzwiczkami. Projektanci nie zapominają także o miłośnikach odkrywania nieznanych wód i dla nich oferują jeździki dla dzieci w kształcie pirackich statków. A może zwierzątka? Wszystkie dzieci je uwielbiają! Dzięki wyjątkowym jeździkom mogą one usiąść na grzbiecie konia, zebry, a nawet żyrafy!