Dzieciństwo polega na tym, aby otaczać się zabawkami i wesołą zabawą. Oczywiście, wszystko w odpowiednim umiarze, ale tak właśnie jest. Wszystkie maluchy marzą o zabawkach. Rodzice kupując pociechom takie produkty, powinni zwracać uwagę na ich wartość edukacyjną. Francuska firma Janod w swojej ofercie ma wiele produktów, które korzystne będą wpływać na rozwój dzieci. Warto spojrzeć na ich ofertę, jeżeli chce się zakupić coś wartościowego i pożytecznego.

Dobre zabawki

Zabawki powinny uczyć i rozwijać. Dorosła osoba o tym wie, a dziecku lepiej o tym nie mówić, bowiem może okazać się, że zniechęci się do zabawy. Maluchy ogólnie od samego początku w zdecydowanej większości są negatywnie nastawione do słowa "nauka". Zresztą one nie muszą o tym wiedzieć, a dorosły może cieszyć się z faktu, że ma wspaniałej jakości zabawki, które korzystnie wpływają na rozwój malucha. Firma Janod, która od 1970 roku znajduje się na rynku, w swojej ofercie ma wiele takich produktów, które korzystnie wpływają na rozwój manualny i ruchowy. To podstawowe umiejętności, jakie dziecko musi w sobie wykształcić. Do tego nie można zapomnieć o rozpoznawaniu kształtów czy kolorów. Zabawki są w stanie również nauczyć dziecko chodzić. Tak, takie mamy dzisiaj możliwości. Korzystajmy z nich, jeżeli jest tylko taka możliwość. Na samym końcu warto wspomnieć o jeszcze jednej, bardzo ważnej rzeczy. Korzystanie z zabawek wspiera rozwój społeczny, który jest bardzo ważny w życiu każdego malca. Umiejętność dzielenia się zabawkami to wstęp do tego, aby w przyszłości nawiązać lepsze relacje rówieśnicze.

Zabawki edukacyjne dla dzieciZabawki z drewna

Janod jest firmą, która na rynek wprowadza innowacyjne zabawki z drewna, pozwalające na powrót do korzeni. Tego rodzaju produkty są doceniane ze względu na to, że sam plastik jest szkodliwy. Im mniejsza ilość plastiku w środowisku, tym lepiej. Dodatkowym atutem jest certyfikat, który jest potwierdzeniem bezpieczeństwa takowych zabawek. Janod dba również o to, aby całość była unikalna, zaprojektowana przez ich jedynych i wyjątkowych, najlepszych projektantów. W swojej ofercie mają uwielbiane przez dzieci zabawki z drewna o różnej ilości elementów z wesołymi nadrukami. Chłopcy bardzo chętnie zabawią się autkami wykonanymi z drewna w wielu kolorach. Oprócz tego francuska marka, doceniania już przez wielu rodziców w Europie, ma także zabawki magnetyczne, różnego rodzaju układanki, jak również zabawki muzyczne, które przez dzieci są rozchwytywane ze względu na dźwięki, jakie wydają zawsze podczas wesołej zabawy.