Wybierając lampy do naszego domu czy mieszkania często decydujemy się na wybór produktów, które stworzone zostały przede wszystkim znanych producentów. Taki wybór daje nam nie tylko gwarancję wysokiej jakości, ale także w przypadku uszkodzenia sprzętu pozwala nam mieć nadzieję na uzyskanie nowego egzemplarza bądź darmowej naprawy, która zostanie wykonana przez wykwalifikowanych specjalistów w ramach gwarancji.

Lampy EGLO

lampy eglo

EGLO jest jedną z największych, znaną całym świecie, globalną marką zajmującą się produkcją lamp zarówno do salonu, kuchni, sypialni, łazienki jak i lamp stworzonych do użytku zewnętrznego np. lamp ogrodowych. Cechą wyróżniającą produkty marki EGLO jest przede wszystkim wysoka jakość i wyjątkowy design lamp. Produkty marki EGLO znaleźć możemy na przykład na stronie: https://megalampa.pl/3_eglo.

Philips

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać firmy Philips, która globalną marką w dziedzinie elektroniki. Produkty holenderskiego giganta szczycą się wyjątkową dbałością o detale, najwyższym poziomem jakości jak i często nowatorskim designem. Lampy PHILIPS świetnie odnajdą się zarówno w domu jak i w ogrodzie.

AZzardo

Lampy AZzardo to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, dzięki którym włoska firma zyskała popularność na całym świecie. Głównymi produktami firmy AZzardo są plafony, kinkiety i lampy wiszące, które świetnie wpasują się w styl każdego domu i mieszkania.

Spot Light

Firma SPOT Light to polski producent lamp, który swoje pierwsze lampy stworzył w niewielkiej miejscowości Cisek. Obecnie firma SPOT Light jest jedną z największych firm zajmujących się produkcją lamp. Obecnie na arealne ponad 5 ha dysponuje powierzchniami magazynowymi, produkcyjnymi oraz biurowymi, które łącznie zajmują ponad 10 tysięcy MKW. Firma zatrudnia blisko 200 pracowników, z czego większość to osoby z pobliskich miejscowości. Produkty SPOT Light świetnie pasują do każdego typu pomieszczeń, a także świetnie wzbogacą nasz ogród.