Pokój dziecka w wieku szkolnym czy nastolatka to nie tylko miejsce do odpoczynku i nauki, ale i prywatna przestrzeń odzwierciedlająca jego pasje, zainteresowania czy marzenia. By wywiązać się z tych postulatów, nie trzeba decydować się na skomplikowane remonty. Wystarczy zmyślnie rozplanować przestrzeń i pozwolić potomstwu samodzielnie wybrać dekoracje i ozdoby.

Młodym miłośnikom kinematografii do gustu przypaść mogą wielokolorowe i pomysłowe gadżety Star Wars — prawdziwy hit ostatniego sezonu. Pościel z wizerunkiem Lorda Vadera? Budzik odgrywający marsz imperialny? A może fototapeta przedstawiająca majestat Gwiazdy Śmierci? Czemu nie! W pomieszczeniu pozbawionym aranżacyjnej nudy najmłodsi poszukiwacze przygód znajdą przestrzeń do wielogodzinnej zabawy.

Ci, którzy nie lubią minimalistycznych rozwiązań, mogą zdecydować się na kroki większego kalibru. W sieci zakupić można np. meble nawiązujące do słynnej sagi. Łóżka w kształcie myśliwców Jedi czy biurka ozdobione mapą Imperium, choć kosztują niemało, to na pewno zrobią wrażenie na pociechach i ich rówieśnikach.

A tym naprawdę najmłodszym, którzy miłość do Gwiezdnych Wojen mają dopiero odziedziczyć po swoich rodzicach, polecamy zakupić maskotki Chewbacci czy Jar-Jar Binksa — świetny pomysł, by od najwcześniejszych lat zaszczepiać pasję do dobrego kina!