Świąteczne prezenty to dla większości z nas jest spory problem, zwłaszcza, kiedy chcemy obdarować kogoś, kto nie jest naszym najbliższym i zależy nam na czymś niezobowiązującym i symbolicznym. Co może być takim prezentem? Co warto komuś kupić żeby sprawić mu radość, ale jednocześnie nie wprawić w zakłopotanie? Co taki prezent powinien zawierać? O tym wszystkim przeczytacie właśnie w tym artykule.

Symboliczny podarunek, który wprowadzi świąteczny nastrój do domu

Yankee Candle na Święta

W kategorii niezobowiązujących prezentów zawsze są drobne elementy dekoracyjne do wystroju wnętrz. Jeżeli jednak nie wiemy jak wygląda czyjeś mieszkanie i nie wiemy co będzie pasować zawsze idealnie sprawdzi się świeca. Yankee Candle na Święta co roku wypuszcza kilka zapachów świątecznych, które wprowadzą świąteczny nastrój do każdego wnętrza. Taki prezent z pewnością przypadnie do gustu każdemu. W zależności od tego jaki budżet chcemy przeznaczyć możemy wybrać sobie odpowiedni rozmiar świecy. Każda z nich zapakowana jest w elegancki, szklany słoik ze szczelną pokrywką, dzięki temu można mieć kilka różnych zapachów, które po zamknięciu nie będą się ze sobą mieszać i drażnić mieszkańców. Yankee Candle na Święta wypuszcza również nowe zapachy w formie małych wosków w kształcie tarteletek, które nadają się do palenia w małych kominkach zapachowych. Jest to doskonała opcja, jeżeli dysponujemy nieco mniejszym budżetem lub po prostu chcemy, by osoba obdarowywana spróbowała wielu różnych zapachów. W takim przypadku możemy do prezentu dokupić malutki kominek ceramiczny i kilka tealightów i już! Prezent gotowy.

Minimalizm jest w cenie

Yankee Candle na Święta wypuszcza świecie o tak przepięknych i wprowadzających duch Bożego Narodzenia opakowaniach, że decydując się na taki podarunek nie trzeba nawet specjalnie szaleć z opakowywanie takiego podarunku. Wystarczy symboliczna kokardka na górze, czy drobna wstążeczka i prezent jest już gotowy. Marka posiada w swoim asortymencie teraz również kilka zestawów stricte świątecznych, które już od razu kupujemy ładnie zapakowane. Do każdego podarunku warto dorzucić coś słodkiego lub jakąś dobrą kawę, czy wino. Taki mały, z pozoru nic nie znaczący dodatek na pewno sprawi osobie obdarowywanej niemało radości. Najważniejsze przy wyborze niezobowiązujących prezentów jest trzymanie się prostoty, bardzo łatwo jest przesadzić, a po co mamy wprawiać kogoś w zakłopotanie? W prezentach świątecznych chodzi przede wszystkim o gest. To, jak wielki on będzie i jak pstrokato zapakowany naprawdę nie ma znaczenia.