Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli baterii umywalkowych. Producenci pragną wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego też mają bogatą ofertę do zaproponowania. Baterie umywalkowe powinny stanowić połączenie estetyki i funkcjonalności. Potrafią one wzbogacić aranżację każdego wnętrza, zarówno kuchni, jak i łazienki. Klienci są świadomi, iż baterie umywalkowe to istotny detal w każdym pomieszczeniu. Funkcjonalność ma bezpośredni wpływ na komfort ich używania. Warto wybierać baterie umywalkowe cenionych producentów, daje to pewność jej trwałości na wiele lat.

baterie umywalkoweModele baterii umywalkowych

Najważniejszy jest materiał, z jakiego są wykonane. Materiał powinien dobrze reagować na środowisko wodne, nie powinien ulegać korozji. Producenci mają w swojej ofercie różne modele baterii: chromowane, mosiężne, satynowe, białe oraz czarne. W ofercie są baterie umywalkowe, zarówno w designie nowoczesnym, tradycyjnym, jak i retro. Producenci proponują baterie jedno- i dwuuchwytowe, ciśnieniowe, bezdotykowe. Biorąc pod uwagę montaż baterii wyróżniamy stojące (sztorcowe), ścienne oraz podtynkowe. To klient decyduje, która najlepiej wzbogaci jego pomieszczenie.

Na co zwrócić uwagę wybierając baterię umywalkową?

Oczywiście najważniejszy jest materiał, z jakiego jest wykonana bateria umywalkowa. W drugiej kolejności jednak warto poznać wszystkie jej możliwości. Zaawansowana technologia umożliwia bateriom kontrolowanie temperatury wody oraz wielkości strumienia używając jednej dłoni. Technologia pozwala obniżyć wskaźnik przepływu wody na minutę. Baterie umywalkowe dostępne są z wysoką wylewką oraz wylewką obrotową. Wysoka wylewka zwiększa strefę pod kranem, a obrotowa pozwala się z łatwością przesuwać na różne strony umywalki. Poruszanie dźwigni powinno być płynne, klienci mogą wybrać baterię z jedną lub dwoma osobnymi dźwigniami. Dwie dźwignie osobne usytuowane są po przeciwnych stronach wylewki, ale w pojedynczym otworze umywalki. Warto skorzystać z porady fachowca, który będzie potrafił doradzić najlepszy wybór baterii. Po więcej informacji odsyłamy tu: http://bit.ly/baterie-umywalkowe.