Lista korzyści zdrowotnych płynących z dobrego nawodnienia jest nieskończona. Dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu jest ważne, dlatego ludzie piją szeroki wachlarz płynów, aby czerpać z tego jak najwięcej korzyści. Czasem sięgamy po różne napoje, na różne bolączki - na przykład, wielu z nas pije kawę, gdy czujemy się zmęczeni. Czy nie byłoby wspaniale, gdyby to woda pomogła w takich sprawach, smakowała niesamowicie i dbała o właściwe nawodnienie? W odpowiedzi na tę potrzebę sporo firm stara się, aby woda była wciąż smaczniejsza i zdrowsza, tworząc smakowe odmiany lub musujące soki. Chociaż niektóre z tych podstawowych alternatyw dla wody są dość smaczne, czasami dodawany cukier i substancje chemiczne w tych napojach w pierwszej kolejności psują nadrzędny cel: picia dobrego, zdrowego H2O.

Jest alternatywa! Bidon z pojemnikiem na owoce!

bidon z pojemnikiem na owoce

Jest pewien sposób, by mieć to wszystko za jednym zamachem: pić wodę ze świeżymi owocami! Różne smaki wody owocowej będą oferować różne korzyści, a nowoczesny bidon z pojemnikiem na owoce sprawia iż uzyskanie takiego zdrowego i orzeźwiającego napoju jest dzisiaj dużo łatwiejsze niż niegdyś. Aby z tego skorzystać wystarczy po prostu pokroić ulubione owoce, włożyć do specjalnego pojemnika wewnątrz bidonu i gotowe! Ponadto można zjeść same owoce, gdy już wypijesz wodę. Napełnij bidon owocami i wodą i pozostaw tam na całą noc, aby uzyskać dodatkowy aromat. Będziesz zachwycony smakiem i walorami zdrowotnymi, jakie to ze sobą niesie!

Jakie owoce wrzucić do środka?

Dowolne! Każdy przecież ma swoje ulubione. Na przykład jabłka są naładowane żelazem i zawierają mało kalorii. Chociaż są to głównie rośliny jesienne, są dostępne przez cały rok, więc są dobrym wyborem do zastąpienia owoców, które są sezonowe. Występują również w wielu odmianach, a każdy rodzaj jabłka zapewnia wyjątkowy smak. Innym popularnym wyborem są borówki – które są jednym z najsilniejszych źródeł przeciwutleniaczy na rynku. Poza tym nie wymagają przygotowania ani cięcia - wszystko, co musisz zrobić, to je opłukać i wrzucić do środka!